Αναζητήστε το επόμενο σας ταξίδι εδώ

Εργαστείτε στο Mazi Travel

Υπάλληλος Τουριστικού Γραφείου

Αναζητούμε υπάλληλο για το τμήμα κρατήσεων για μόνιμη απασχόληση στα γραφεία στην Αθήνα.

Απαιτήσεις θέσης:

  • Εμπειρία στον εξερχόμενου τουρισμό
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση κρατήσεων ξενοδοχείων, εκδρομών, κρουαζιέρας για μεμονωμένους και groups σε τουριστικό γραφείο
  • Απαραίτητη η εξαιρετική γνώση της ελληνικής και της αγγλικής γλώσσας / επιπλέον γλώσσες θα θεωρηθούν πρόσθετο προσόν
  • Επιθυμητή η γνώση γαλλικής γλώσσας
  • Απαραίτητη η γνώση κράτησης αεροπορικού εισιτηρίου
  • Επιθυμητή η γνώση sabre
  • Επιθυμητή η γνώση metabyte
  • Εξαιρετικές ικανότητες επικοινωνίας
  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ και εφαρμογών MS Office.
  • Πνεύμα ομαδικής εργασίας
  • Δυνατότητα εργασίας υπό πίεση
  • Ικανότητες επίλυσης προβλημάτων

Βασικές αρμοδιότητες:

  • Ευγενική επικοινωνία με τον πελάτη
  • Καθοδήγηση πελάτη ώστε να καλύψει τις ανάγκες και τις επιθυμίες του
  • Παρουσίαση πακέτου δραστηριοτήτων
  • Διαχείριση on-line συστήματος κρατήσεων

Η εταιρία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό μισθό σύμφωνα με τα προσόντα
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Εξέλιξη καριέρας

Στείλτε το βιογραφικό σας στο [email protected]

Επικοινωνήστε μαζί μας

Για οποιαδήποτε ερώτηση ή απορία παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας συμπληρώνοντας την παρακάτω φόρμα.
Τα πεδία με (*) είναι υποχρεωτικά προς συμπλήρωση.

Η εταιρεία μας διατηρεί και επεξεργάζεται δεδομένα σύμφωνα με τον κανονισμό GDPR (EE 2016/679) και για όσο χρονικό διάστημα απαιτείται προς εξυπηρέτηση κάθε έννομου συμφέροντος ή υποχρέωσης της και για την θεμελίωση, άσκηση ή υποστήριξη νομικών αξιώσεων.
Πληροφορίες για την Προστασία Δεδομένων

Πληκτρολογήστε τον κωδικό που εμφανίζεται παρακάτω:

salt-226BE78B

Εκδρομές στην Ευρώπη